Chromeo için `Night Falls Tour'dan esinlenerek t-shirt dizayn edin

Chromeo, 'Night Falls Tour' boyunca satilabilmesi için `Night Falls`dan esinlenerek tasarladiginiz t-shirt'ü göndermeye davet ediyor.

Chromeo, hit albümü Fancy Footwork ile dünya çapinda dinleyicilerinin gönlünü mest etti. Onlari genellikle electro-beats ve retro-funk tarzlari ile biliriz, simdiyse `Night Falls Tour' için hazirlar. Ikili kutlama için sizi 'Night Falls Tour' boyunca satilmak üzere `Night Falls`dan esinlenerek tasarladiginiz t-shirt'ü göndermeye davet ediyor. Seçilen tasarim net kar'dan %50 alacak.

Kazanan t-shirt tasarimi, Chromeo `Night Falls Tour' boyunca sinirli sayida üretilip satilacak ve kazanan kisi satislardan %50 net kar alacak. Buna ek olarak, dünya çapinda taninabilmesi için tasarimi Chromeo.net ve onlarin sosyal medya kanallarinda yer alacak.

Kazanan ek üç tasarimci (Chromeo tarafindan seçilen) ve en yüksek oyu alan 3 sanatçidan her biri Chromeo tarafindan imzali bir hediye alacak.

Ayrintili bilgi: http://tlnt.at/qWUUYJ

Bu yaziya link ile birlikte (http://tlnt.at/qWUUYJ) kendi blog ya da internet sayfanizda yer verebilirsiniz.

Basin bültenleri için bizimle iletisime geçmek isterseniz Talenthouse internet sayfasinda 'Bize Ulasin' kismindan email adreslerimizi görebilirsiniz. http://blog.talenthouse.com/contact-us/