James Morrison'dan Ödüllü Fotograf Yarismasi

James Morrison'nin Londra konserinde misafir fotografçi olun

Bugünün sevgiyle anilan en genç besteci ve söz yazarlarindan biri olan James Morrison, hit parçalari "You Give Me Something" ve "Undiscovered" ile dünya çapinda büyük bir basari kazandi. Yakinda satisa sunulacak olan albümü "The Awakening"in kutlamalari için fotografçilari Londra'da o2 Shepherd's Bush Empire'e davet ediyor. Bir etkinlik (konser) fotografi göndererek bu yarismaya katilabilirsiniz. Kazanan fotografçinin fotograflari James'in sosyal medya kanallarinda yer alarak uluslararasi taninmislik elde edecek ve $1000 (usd) alacak.

Kazanan bir sanatçi James Morrison'in Londra'daki canli konserinde fotograf çekmek üzere VIP geçisi alacak. Konserde çekilen fotograflar James'in resmi internet sitesi ve sosyal medya kanallarinda yer alacak, bu sayede kazanan fotografçida uluslararasi taninmislik elde edecek. Buna ek olarak kazanan fotografçi James ile kuliste tanisacak ve yarismayi kazandigi için de $1000 (usd) alacak. Kazanan fotografçi için seyahat ve Londra'da iki gece konaklama saglanacaktir.

En yüksek oyu alan bes fotografçi James Morrison'dan imzali bir albüm de dahil olmak üzere özel bir hediye alacaklar ve $500'lik (usd) ödülü paylasacaklar.

Ayrintilar: http://tlnt.at/nwb0DE

Bu yaziya link ile birlikte (http://tlnt.at/nwb0DE) kendi blog ya da internet sayfanizda yer verebilirsiniz.

Basin bültenleri için bizimle iletisime geçmek isterseniz Talenthouse internet sayfasinda 'Bize Ulasin' kismindan email adreslerimizi görebilirsiniz. http://blog.talenthouse.com/contact-us/