keyboard_arrow_up

למה להתאמן עם מאמן כושר אישי

בעשור האחרון ישנה מודעות הולכת וגוברת לגבי חשיבות של שמירת פעילות גופנית קבועה.

אפשר למנות אין ספור יתרונות וסיבות משכנעות ביותר מדוע חשוב לעסוק בפעילות גופנית ואף לא סיבה אחת מדוע לא .

יחד עם זאת אנשים רבים מתקשים לקיים אימון כושר באופן קבוע גם לכך יש סיבות רבות כגון : זמן, עיסוקים, עבודה, ילדים, חוסר מוטיבציה ועוד ועוד.

אך כיוון שיותר ויותר מודעים לכך שאימון כושר סדיר חשוב לבריאותם הפיזית והנפשית, האפשרות של שכירת שירותיו של מאמן /ת אישית הינה אופציה שעלתה בסדר העדיפויות ברשימת ההוצאות של רבים מאיתנו.

מאמן/ת אישי/ת מאפשרים לכל לקוח ולקוחה להתאמן לפי הצרכים, מטרות, סדר יום ותקציב.

שלא לדבר על הזמן , דלק , דמי מנוי שנחסכים מאיתנו כיוון שהמאמן/ת מגיעים אלינו ולא להפך.

המאמן/ת האישי/ת מביאים את הכושר אליך , זהו יתרון עצום, זה יתרון שלמעשה מאפשר לנו להתאמן ללא תירוצים כיוון שהמאמן/ת דופק/ת על הדלת בשעה שנקבעה וזהו האימון מתחיל, הכושר עולה, הק"ג יורדים , הגוף מתעצב והפגישות עם הרופא הופכות לנדירות.

מעבר לזה שיש תחושה של "מישהו דואג" לנו , יש מישהו שבאמת אכפת לו שנרגיש טוב ונראה טוב ולא רק שאכפת לו/לה הם יודעים איך, למה וכמה צריך לעשות כדי שנצליח להשיג תוצאות , זה נפלא !

נכון זה לא שירות זול במיוחד אך יחד עם זאת אפשר לוותר על קצת מסעדות, לתקצב את עלויות הקניות, לצמצם קצת קניות בגדים והנה יש תקציב לאימון אישי. נשמע מופרח ? גם אני חשבתי כך עד שישבתי עם בעלי והחלטנו לעבור על ההוצאות וההכנסות שלנו, להפתעתנו הרבה גילינו שיש מקום לשינוי וצמצום למען מטרה נעלה וחשובה ביותר , הבריאות שלנו

איך בוחרים מאמן/ת כושר אישי/ת

הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם בבחירת מאמן/ת כושר אישי/ת

1.      לבקש תעודות – חשוב שתראו שאכן המאמן/ת סיימו אחד מבתי הספר למדריכים ואו מאמנים.

וינגייט נחשב למוסד הידוע, ותיק והמוכר מכולם

2.      אימון ניסיון – אין כמו מראה עיניים ותחושת בטן, תדרשו אימון ניסיון, רוב המאמנים והמאמנות מאפשרים זאת לכן כדאי לנסות , להרגיש, לשמוע ואז להחליט

3.      מאמן/ת אישי/ת מטעם חברה ואו עצמאיים – יש אפשרות להתקשר לחברה שמספקת שירותי כושר אישי, לרוב יש להם מאמנים מתחומי כושר שונים. יתרונות החברה היא מגוון המאמנים שניתן לבחור ואו להחליף מאמן/ת במידה ואינכם מרוצים. חברות אלו חייבות להנפיק חשבוניות , קבלות, יש למי לפנות כשאתם לא מרוצים.

4.      מאמן/ת אישי/ת עצמאיים -  לרוב יגיעו אליכם דרך המלצה של חבר/ה , או דרך האינטרנט בחיפוש בגוגל, קשה לעמוד על טיבו של מאמן/ת שמגיע ללא המלצה אך שוב אפשר לבקש תעודות, מספרי טלפון של לקוחות כדי לשמוע המלצות (למרות שכמו מכתבי המלצה גם זה יכול להיות מפוברק)

5.      מחירים – המחירים נעים בין 100ש"ח ל 290 ש"ח תלוי בחברה וא מאמן/ת, תלוי בניסיון, ותק , שם וכמובן חשוב מכל "כימיה" גם המאמן/ת הטוב/ה יקר/ה ביותר, חייבת להיות כימיה אחרת זה לא יעבוד !

 

ולסיום טיפ אחרון ,תבדקו גם אפשרות של גיוס קבוצה לאימון אישי קבוצתי, גם תחסכו , גם לא יהיה לכם נעים להבריז לחברים וגם זה יוצר קצת תחרות וזה כיף!!!

אז קדימה למה אתם מחכים תרימו את הטלפון ותזמינו אימון ניסיון ותתחילו לחיות באושר ובכושר :

http://www.fitnessuglobal.com/index-he.php